У Перечині влаштовують фінішний шар дорожнього полотна

Дата: 23.08.2021 18:52

Ремонт маршруту національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород триває. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА.

За його словами, нещодавно в Перечині зняли старе покриття та влаштували основний шар асфальту.

Сьогодні на цій ділянці підрядна організація влаштовує останній шар асфальтобетону, облаштовує узбіччя, з’їзди та встановлює бордюри.

На черзі – виконання комплексних робіт з нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

«Одним із важливих подальших етапів стане ремонт мостового переходу в Перечині», – підкреслив Іштван Петрушка.

Автошляхи Закарпаття відновлюють завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».