«Вже завтра стяг України замайорить над Ужем», – Василь Войош

Дата: 22.08.2021 12:35

Фото без описуВасиль Войош зі Свалявщини вже понад 5 років працює у сфері будівництва.

І сьогодні саме він герой нашої традиційної недільної рубрики про тих, хто робить Закарпаття ще кращим!

В обласному центрі, в Ужгороді, пан Василь реалізовував амбітний проєкт Президента Володимира Зеленського до 30-річчя незалежності України.

Майже 3 місяці чоловік з іншими фахівцями працював над будівництвом головного флагштока області.

«Вже завтра стяг України замайорить над Ужем. Це унікальний для мене проєкт та особлива відповідальність. Мотивація зробити все якісно та вчасно була неймовірна!» – розповідає Бойош Василь.

Продовжуємо знайомити Вас із тими, хто докладає максимум зусиль, аби Україна та наш край були по-справжньому європейськими, цікавими для всіх туристів і для кожного з нас.