Протягом місяця резервісти Хустщини проходили навчання

Дата: 20.08.2021 13:46

Фото без опису  В Хустському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки урочисто завершили навчальні збори резервістів.  Протягом місяця під час військових зборів, чоловіки, проходили навчання, які були спрямовані на тренування  навичок стрільби та підвищення рівня фізичної підготовки.

За дорученням голови Хустської райдержадміністрації Віктора Сабадоша, його заступник Степан Бобик привітав резервістів із завершенням навчання та подякував їм за гідний прояв мужності, сумлінне виконання поставлених обов’язків, високе почуття громадянської відповідальності у часи, коли наша держава особливо його потребує. Вітав чоловіків також начальник Хустського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Василь Зубатов.