Ігор Шинкарюк: «Наші дорожники дотримуються усіх вимог, тому закарпатські дороги будуть якісними та довговічними»

Дата: 20.08.2021 11:59

Фото без описуВ області активно реалізовують програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», один із напрямків якої передбачає оновлення транспортних артерій.

У межах Закарпаття триває ремонт дорожніх сполучень міжнародного, регіонального, національного та територіального значення.

Про це повідомив Ігор Шинкарюк, заступник голови облдержадміністрації.

«Для нас важливо забезпечити довготривалу службу автошляхів, а це залежить від різних чинників, зокрема клімату, конструкцій дорожнього полотна, властивості матеріалів для суміші, інтенсивності дорожнього руху», – зазначив Ігор Шинкарюк.

За його словами, фахівці Лабораторії з контролю якості виробництва під час ремонту автошляхів здійснюють відбір матеріалів, проводять низку важливих досліджень на щільність, міцність, стійкість дорожнього покриття.

Важливим є й етап заміру температурного режиму, оскільки процес укладання шарів полотна відповідно до технології асфальтування вимагає обов'язкового дотримання температурного режиму.

«Наші дорожники дотримуються усіх вимог, тому закарпатські дороги будуть якісними та довговічними», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.