Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На загальноукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби закарпатці посіли три призові місця

Дата: 17.08.2021 12:31
Кількість переглядів: 407

Днями у Черкасах відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річному ювілею з дня народження І. Піддубного.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат світу, який відбудеться в Осло у жовтні цього року. Тепер три закарпатці, що посіли призові місця на турнірі, представлять Україну на міжнародному рівні.

«Сила, наполегливість, жага до перемоги та постійні тренування – важливі елементи, що допомогли спортсменам показати високий результат. Ми підтримуємо наших земляків, кожна їхня перемога важлива та знакова для Закарпаття», – зазначив Ігор Шинкарюк.

За його словами, на змаганнях золото здобули Юрій Шкрюба та Дмитро Гардубей (у вагових категоріях 87 кг та 82 кг відповідно). Борець Руслан Кудринець посів 3 місце (вагова категорія 72 кг).

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів з вдалими виступами, бажаємо успіхів на наступному етапі!