Продовжується ремонт Н-09 – найскладнішої дороги Закарпаття

Дата: 16.08.2021 15:41

Фото без описуНа Н-09 дорожня служба працює над фрезеруванням покриття у Костилівці, там, де кілька місяців поспіль задля збільшення габаритів дороги розбивали скелю. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

209 км маршруту Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів відновлюють у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».

За словами Мирослава Білецького, у ці дні активно тривають роботи на кількох відрізках.

Зокрема, згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, біля с.Ділове – географічного центру Європи – у рамках поточного середнього ремонту підсилили основу методом холодного ресайклінгу та влаштували нижній шар асфальтобетону. Наступний етап – фінішний шар покриття. Після завершення основного масиву будівельних робіт підрядник відповідно до проєкту встановить бар'єрне огородження, дорожні знаки, нанесе розмітку.

«Біля Костилівки відфрезерували зношене асфальтне покриття. Зважаючи на ті півтора метри, які підрядник «відвоював» у скелі, зовсім скоро цю ділянку дороги приведуть до габаритів ширини проїжджої частини», – прокоментував перший заступник голови облдержадміністрації.

Ремонт автошляху Н-09 розпочався ще у 2020 р., цьогоріч завершують роботи на ділянках дороги на Рахівщині.