З Мідяниці до Сільця – новою дорогою

Дата: 16.08.2021 08:14

Фото без описуУ межах поточного середнього ремонту влаштовують нове покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070507 Мідяниця – Сільце, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За його словами, торік відповідно до проєкту, який виконали на замовлення Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, підрядник на одному з відрізків зробив поточний середній ремонт та влаштував асфальтобетонне покриття на 1,550 км згаданої дороги.

Для продовження робіт у 2021 році з Дорожнього фонду виділили 2 млн 240 тис. грн.

«Наразі підрядник працює між селами Мідяниця та Сільце. Там, де раніше зовсім не було дороги, фахівці влаштували щебеневу основу, а опісля – фінішний шар покриття», – зазначив Мирослав Білецький.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації, за наявності фінансування ремонт автошляху продовжиться, оскільки проєктно-кошторисна документація передбачає відновлення 5 км дорожнього покриття.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису