Анатолій Полосков став гостем ефіру радіо Світ FM

Дата: 16.08.2021 08:10

Фото без описуГолова облдержадміністрації Анатолій Полосков в ефірі радіо Світ FM повідомив про поточну ситуацію з COVID-19 та вакцинальну кампанію на Закарпатті.

Епідситуація в області поки стабільна, та майже щодня медики фіксують зо два десятки нових випадків захворювання.

«Ми можемо в будь-який день опинитися у «жовтій» зоні, якщо не будемо дотримуватися елементарних правил», – наголосив очільник краю.

Якщо регіон потрапить у «жовту» зону, а в закладі освіти менше 20 відсотків працівників матимуть сертифікат вакцинації, то цей заклад працювати не зможе. Через низький відсоток імунізації вчителів деякі заклади освіти можуть не відкритися або закритися після того, як запровадять «жовту» зону.

Йшлося також і про готовність медичної системи до нової хвилі коронавірусу та про перебіг вакцинальної кампанії.

«На Закарпатті створена найщільніша мережа пунктів і центрів вакцинації в країні – 217 та 14 відповідно. Нам недостатньо і цього, тому ми їхатимемо мобільними бригадами в кожну громаду.

У наших руках усе для того, щоб якнайдовше зберігати регіон в «зеленій» і «жовтій» зонах», – підсумував голова облдержадміністрації.