Оперативна діагностика та якісне лікування доступні у реконструйованому приймальному відділенні в Ужгороді

Дата: 13.08.2021 17:29

Фото без описуВ Ужгородській центральній міській клінічній лікарні функціонує модернізоване приймальне відділення.

Як повідомляє заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, якісне медичне обслуговування тут отримують жителі Ужгородщини, Перечинщини та Великоберезнянщини.

У заклад охорони здоров’я за державні кошти придбали сучасний комп’ютерний томограф, рентген та апарат УЗД.

«Зі спеціалізованим обладнанням працюють висококваліфіковані фахівці, що дозволяє забезпечити швидке реагування, повноцінну діагностику та якісне лікування пацієнтів», – зазначив Ігор Шинкарюк.

За його словами, Ужгородська ЦМКЛ – це черговий опорний заклад, в якому відділення екстреної медичної допомоги реконструювали у межах амбітної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису