Дата: 12.08.2021 09:29

Фото без описуНа Закарпатті діє одна з найширших та найрозгалуженіших мереж місць, де можна зробити щеплення від COVID-19 в Україні: 52 мобільні бригади, 14 Центрів вакцинації, 217 пунктів щеплень.

Медики, які тут працюють, можуть вакцинувати більше 10 тисяч людей щодня за умови наявності охочих.

На цьому вчора під час брифінгу наголосила Вікторія Тимчик, регіональний координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області.

«В Україні триває 5-а хвиля вакцинації, а це означає, що вакцинуватися може кожен незалежно від цільової групи. У кожному місті, колишньому районному центрі, працюють Центри вакцинації (у будні – з 10.00 до 15.00, у вихідні – з 10.00 до 16.00. Тут медики працюють із вакцинами Pfizer і Moderna.

Але не варто чекати до останнього, коли почне зростати захворюваність і на сезонні недуги, і на ковід, адже ті самі лікарі, які сьогодні переважно зайняті вакцинацією, будуть вимушені оглядати хворих, робити тестування тощо. Відповідно, шансів безперешкодно зробити щеплення у запланований вами час, буде суттєво менше», – додала Вікторія Тимчик.

До слова, цетри масової вакцинації у Хустському районі працюють щоденно і знаходяться за адресами:

м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (будівля Хустської районної державної адміністрації, сесійна зала, 2-ий поверх); м. Іршава, пров. Шевченка, 9 (1-ий поверх поліклініки); смт. Міжгір’я, вул. Возз’єднання, 4.

Чекаємо бажаючих імунізуватись у понеділок – п’ятницю з 10:00 до 15:00 год., у суботу – неділю з 9:00 до 16:00 год.

Прохання брати з собою паспорт, захисну маску та ідентифікаційний код.

Бережіть себе та своїх рідних!