Голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош провів нараду щодо законопроєкту № 5557

Дата: 10.08.2021 17:52

Фото без описуСьогодні під керівництвом голови Хустської районної державної адміністрації Віктора Сабадоша відбулась нарада, яка стосувалась закону України «Про основи національного спротиву». Участь у засіданні взяли: заступник голови Хустської райдержадміністрації Юрій Іванчо, завідувач сектору режимно-секретної роботи Хустської райдержадміністрації Василь Немеш, начальник Хустського РТЦК та СП Василь Зубатов, командири військових частин А7124 та А7081, тощо.

Під час наради обговорювали шляхи реалізації закону «Про основи національного спротиву» на території Хустського району, а також представили командирам військових частин низку завдань, необхідних для подальшої роботи.

Нагадаємо, що 16 липня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт № 5557 «Про основи національного спротиву», метою якого було оновлення нормативно-правової бази у сфері безпеки та оборони країни.Фото без описуФото без описуФото без опису