Реконструкція найбільшого спорткомплексу області триває

Дата: 05.08.2021 15:23

Перебуваючи з робочою поїздкою на Міжгірщині, перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький оглянув хід реконструкції спортзалу місцевої школи.

Після завершення ремонтних робіт, об'єкт стане найбільшим спорткомплексом в області.

Тут буде великий спортивний зал, фойє, вбиральні, санвузли, технічні приміщення, душові кімнати, гардеробні, медичний пункт, трибуни, тренерська кімната. Будуть приміщення, де буде можливість проводити спортивні заняття малим групам, спортивні секції.

«Приклад міжгірського спортзалу може стати ініціативою, яку перейматимуть і інші громади. Адже якісна спортивна інфраструктура – це цеглинка у формуванні фізичного здоров‘я молоді, можливість розвивати спортивні таланти, проводити на базі таких закладів серйозні змагання. Працюємо, щоб таких об‘єктів у Закарпатті було більше!» – підкреслив Мирослав Білецький.

Керівництво області разом з народним депутатом України Михайлом Лабою поспілкувалися з підрядником та оглянули майбутній спортзал Міжгірської ЗОШ І–ІІІ ст.

Розбудова об’єкта спортивної інфраструктури завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває.