Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Малому Березному завершують ремонт дороги.

Дата: 04.08.2021 13:39

Фото без описуНа автошляху Н-13 Львів – Самбір – Ужгород підрядна організація завершує чергову ділянку: в селі Малий Березний уже наносять дорожню розмітку. У процесі також встановлення бар'єрів, перильного огородження та дорожніх знаків.

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, з початку ремонтних робіт тут встигли відфрезерувати старе покриття, влаштувати два шари асфальтобетону та облаштувати узбіччя.

Окрім цього, відновлення дорожньої інфраструктури активно відбувається й на інших ділянках Н-13 від Ужгорода до Ужоцького перевалу, деякі з них уже повністю готові.

«Успішно реалізовуємо у Закарпатті амбітну програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Уже зараз ми бачимо результат кропіткої праці – якісне дорожнє покриття, що відповідає європейським стандартам»,— зазначив Анатолій Полосков.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису