Володимир Зеленський анонсував започаткування державної нагороди «Національна легенда»

Дата: 03.08.2021 09:18

Фото без опису   Про нову державну нагороду «Національна легенда» розповів Президент України Володимир Зеленський під час виступу на презентації заходів до Дня Незалежності.

«З 1991 року унікальність незалежної України формували не лише державні, а й наші національні символи – особистості, яких в Україні знають всі і завдяки яким всі знають про Україну, про наш живопис, музику, театр, балет, літературу, кіно, науку і спорт. Лобановський, Ступка, Яремчук, Амосов, Патон, Каденюк, Бурундуков, Биков, Квітка Цісик і багато-багато інших. Починаючи з 1991 року вони із року в рік приносили незалежній Україні славу, із року в рік світ казав їм «Браво!». На жаль, із року в рік вони йшли від нас, так і не почувши від України «Дякую!». Більше так ніколи не буде. 22 серпня відбудеться нова премія – «Національна легенда», - повідомив Президент.

Він додав, що це нова державна нагорода і нова традиція.

«Україна буде шанувати своїх геніїв і аплодувати їм тоді, коли оплески їм потрібні, коли вони можуть їх ще чути за те, що вони приносили славу під синьо-жовтим прапором», - наголосив Зеленський.