В районі центри вакцинації працюють щоденно

Дата: 29.07.2021 15:56

Фото без описуПо всій Україні триває вакцинальна кампанія. Тож повідомляємо мешканцям Хустського району, що пункти щеплень доступні кожному і задля зручності працюють щоденно. Знаходяться вони за адресами: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (будівля Хустської районної державної адміністрації, сесійна зала, 2-ий поверх); в м. Іршава, пров. Шевченка, 9 (1-ий поверх поліклініки) та смт. Міжгір’я, вул. Воззєднання, 4. Графік роботи незмінний: в будні - з 10 00 к.ч. до 15.00 к.ч., а у вихідні – з 09 00 к.ч. по 16 00  к.ч.. Прохання брати з собою паспорт, захисну маску та ідентифікаційний код.

Слід зазначити, що закарпатцям, які зробили одне щеплення, важливо не проґавити час для проведення наступного, а ті, хто щепився двома дозами вакцини від COVID-19,  вже можуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію!

Не будьте пасивними. Адже загальна імунізація – основний та найефективніший спосіб захистити себе та свої родини!