Оголошено відбір для участі у тренінгу-семінарі в рамках проєкту Ради Європи “Молодь за демократію в Україні”

Дата: 28.07.2021 11:05

Фото без описуВідповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 22.07.2021 №6351/3.4 “Про  проведення тренінгу-семінару” інформуємо, що  в межах реалізації проєкту Ради Європи “Молодь за демократію в Україні” 26-29 серпня у м. Київ заплановано проведення тренінгу-семінару для молодих людей з різних соціальних груп, які зазнають дискримінації, для фахівців національних, регіональних та місцевих органів влади, установ, для представників молодіжних організацій та інших організацій, які працюють з молоддю, тощо.

Мета тренінг-семінару - сприяння запобіганню та протидії дискримінації у молодіжній політиці та молодіжній роботі на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Охочим взяти участь у тренінг-семінарі  необхідно до 23:59 Центральноєвропейського часу, 6 серпня 2021 року заповнити та надіслати заявку, розміщену за таким посиланням: https://ru.surveymonkey.com/r/Z6JVKW5