На Рахівщині стартувало будівництво ще однієї підпірної стінки

Дата: 27.07.2021 15:05

Фото без описуНа автошляху Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів проводять ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття та влаштування підпірних стінок.

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, загалом на цьому маршруті мурують 6 таких конструкцій. Зокрема, зараз в урочищі Кузій, що на Рахівщині, підрядна організація «ПБС» почала бетонування перших метрів укріплення.

У кожну секцію стінки вмонтовують дренажні труби для відведення води та влаштовують дренаж з гравійної суміші.

«Для гірського Закарпаття будівництво підпірних стінок є важливим, оскільки такі конструкції захищають дорожнє полотно від розмиву земляного шару та зсувів ґрунту» — зауважує Анатолій Полосков.

Ремонт цього автошляху реалізовується у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».Фото без описуФото без описуФото без опису