В районі центри вакцинації працюватимуть щоденно!

Дата: 23.07.2021 15:34

По всій Україні стартував п’ятий етап вакцинації. Тож інформуємо жителів Хустського району, що наші Центри щеплень доступні кожному та працюватимуть щоденно. Знаходяться вони за адресами: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (будівля Хустської районної державної адміністрації, сесійна зала, 2-ий поверх); в м. Іршава, пров. Шевченка, 9 (1-ий поверх поліклініки) та смт. Міжгір’я, вул. Шевченка, 97 (Міжгірська селищна рада, 1-ий поверх). Графік роботи пунктів: з понеділка по п’ятницю з 10 00 к.ч. до 15 00 к.ч.. У вихідні – з  09 00 к.ч. до 16 00  к.ч..

Щеплення здійснюватимуться вакцинами, рекомендованими ВООЗ.

Нагадуємо, що після проходження повного курсу вакцинації, ви отримаєте в свого сімейного лікаря сертифікат, необхідний для перетину кордону.

Закликаємо всіх краян долучатися до вакцинальної кампанії! Адже загальна імунізація – основний та найефективніший спосіб подолання пандемії. Бережіть себе та своє здоров’я!