Незабаром у Хусті відкриють відремонтоване приймальне відділення Центральної районної лікарні

Дата: 19.07.2021 13:26

Капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги проходив у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Будівельні роботи, благоустрій тут завершені, очікують лише документів на введення в експлуатацію відновлених приміщень та діагностичного обладнання, яке для закладу закупили також за державні кошти. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«У лікарні змонтували апарат ультразвукової діагностики, систему рентгенографічну Perform–X та комп'ютерний томограф Aquilion Lightning 32-зрізовий загальною вартістю понад 18 мільйонів гривень. Таке потужне оснащення дозволить проводити оперативне діагностування хворих, встановити точний діагноз, а отже і допомогти у швидкому одужанні мешканців Хуста і Хустського району», - прокоментував Мирослав Білецький.