Жителі Міжгірщини готуються до відкриття сучасної амбулаторії в с. Ізки

Дата: 16.07.2021 15:17

Фото без описуЗа кошти цільової субвенції з держбюджету на Закарпатті продовжують відкривати нові амбулаторії у сільській місцевості.

Цього року завершується будівництво АЗПСМ в с. Ізки, і вже невдовзі мешканці Міжгірщини зможуть отримувати медичні послуги в комфортних умовах.

Як повідомляє Іштван Петрушка, сьогодні роботи активно тривають. Тут вже встановили вентиляцію, внутрішню розводку електромереж, утеплили фасад та провели благоустрій території.

Загальна вартість тендеру понад 9 млн грн.

Новий заклад охорони здоров’я первинної ланки в Ізках – це двоповерхова будівля з квартирою для лікарів на другому поверсі, що буде дуже зручно для самих лікарів, а просторі кабінети та сучасне обладнання – це європейські умови для кожного пацієнта.

«Відкриття цієї сучасної амбулаторії зробить доступними та кращими медичні послуги для місцевих жителів, а це понад 15 тисяч пацієнтів в рік», – зауважив Іштван Петрушка.  Фото без описуФото без описуФото без опису