До кінця 2021 року відремонтують найдовший маршрут Закарпаття

Дата: 16.07.2021 15:14

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що до кінця 2021 року будуть завершені ремонтні роботи на найдовшому маршруті області.

Йдеться про трасу Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, яка сполучає одразу три області.

Масштабні роботи у Рахівському районі тривають, паралельно на кількох ділянках влаштовують підпірні стінки. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.

У селі Білин дорожники завершують влаштовувати крупнозернистий асфальт та мурують спеціальну укріплювальну конструкцію.

Також триває зведення верховоі? підпірноі? стінки біля села Хмелів (143 км).

На км 151 у с. Круглий підрядна організація проводить роботи з нарощення кам'яноі? підпірноі? стінки з габіонів. Неподалік – км 154+112 – триває мурування низовоі? підпірноі? стінки.

Одразу верхову і низову підпірні стінки влаштовують і на виі?зді з селища Кваси. А з боку річки Чорна Тиса триває армування низовоі? підпірноі? стінки, для якоі? перед тим влаштували фундамент з монолітного бетону.

«Масштабні роботи на Рахівщині – це результат реалізації амбітного плану Президента. Якісна дорожня інфраструктура на Закарпатті – це не мрія, а сьогоднішня реальність», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

Ремонт автошляху реалізовується в рамках національної програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».