Цього року на Закарпатті відновлять 6 ділянок траси М-06

Дата: 16.07.2021 08:16

Ремонтні роботи тривають у с.Ракошино Мукачівського району. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Цю та кілька інших ділянок траси відновлюють у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області ремонт цієї ділянки автошляху виконують у межах експлуатаційного ремонту. Зокрема ліквідовують напливи та колійність покриття, які утворилися через серйозне навантаження на дорожнє полотно через насичений трафік, у тому числі і великовагового транспорту.

Через роботу техніки між містами Ужгород та Мукачево ускладнений рух», - прокоментував Мирослав Білецький.

Ремонт М-06 стартував у 2020 році. Цьогоріч планують відновити три ділянки у межах капітального ремонту, ще три – у межах поточного середнього.

Загальна протяжність автошляху територією Закарпаття складає 134 км. Він з’єднує область і Україну загалом із двома країнами ЄС.