Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі сесії районної ради

Дата: 15.07.2021 17:00

Сьогодні відбулося дев’яте засідання першої сесії Хустської районної ради VIII скликання, яку очолив  голова Хустської районної ради Назарій Павлій.

Участь у сесії взяв і голова Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош. Завдяки оперативній і злагодженій роботі депутатського корпусу вдалося розглянути низку питань. Що стосувались, зокрема:

- розширення меж населених пунктів;

- забезпечення медикаментами пацієнтів (гемодіалізників);

- фінансової підтримки закладів охорони здоровя, які надають медичні послуги мешканцям Хустського району;

- інші не менш вагомі питання.

Затвердили акти прийому-передачі об’єктів завершеного будівництва у Центри первинно медично-санітарної допомоги, а також декілька районних Програм, що стосувались державного реєстру виборців, системи оповіщення та інформатизації цивільного захисту, нормативної грошової оцінки земельних територіальних громад на 2021 рік, тощо.

Підбиваючи підсумки, хочеться відзначити, що засідання сесії видалось доволі насиченим, конструктивним та плідним.