На Закарпатті відновлюють дорогу до туристичних родзинок «Шаян» і «Велятино»

Дата: 15.07.2021 14:42

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» проводять ремонт дороги Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

За його словами, основні роботи зосереджені зараз на ділянці між селами Велятино і Шаян. Підрядна організація влаштовує нижній шар крупнозернистого асфальтобетону та проводить регенерацію методом холодного ресайклінгу.

Як кажуть у компанії ПБС, на 7 кілометрі автошляху Т-07-37 слабкий модуль пружності основи дороги, тому влаштовують георешітку для підсилення основи.

Нещодавно уже завершили влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону від міста Хуст до села Велятино.

«Виконання поточного середнього ремонту дороги державного значення ведеться якісно та регулярно. Саме цей автошлях є стратегічно важливим, адже він веде до туристичних родзинок краю – бальнеологічних курортів “Шаян” і “Велятино”», – зазначив Ігор Шинкарюк.