Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України

На Тячівщині завершили будівництво дитячого садка

Дата: 14.07.2021 09:32
Кількість переглядів: 139

У дошкільному навчальному закладі с. Тарасівка уже закінчили будівельні роботи, і невдовзі його відвідуватимуть близько 60 дітей.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

«Важливо, аби наші діти мали комфортні та безпечні умови для повноцінного навчання і всебічного розвитку.

Ми чекаємо завершення процедури введення об’єкта в експлуатацію та відкриття», – зауважив Ігор Шинкарюк.

За його словами, садок у цьому населеному пункті не функціонував майже 30 років, оскільки будівля була в аварійному стані. Після демонтажу старого приміщення в селі розпочали будівництво нового закладу, що допоможе вирішити соціальні проблеми громади.

До цього часу діти відвідували 3 групи ДНЗ з короткотривалим перебуванням у Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні ж тут – сучасний двоповерховий садок з груповими майданчиками з тіньовими навісами та простором для занять гімнастикою.

Поява нового дитячого садка стала можливою завдяки реалізації президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».