До уваги жителів Хустського району!

Дата: 08.07.2021 08:15

Фото без опису          Повідомляємо, що на вихідних, 10 та 11 липня, свою роботу продовжить тимчасовий Центр вакцинації .

Запрошуємо всіх, хто бажає щепитись, приходити у Центр вакцинації за адресою: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (будівля Хустської районної державної адміністрації,сесійна зала, 2-ий поверх).

Звертаємо вашу увагу, що відкрито ще два Центри вакцинації на території району. Зокрема, в м. Іршава, площа Народна, 3 (Іршавська міська рада, сесійна зала, 3-ій поверх) та смт. Міжгір’я, вул. Шевченка, 97 (Міжгірська селищна рада, сесійна зала, 2-ий поверх). Графік роботи Центрів не змінний: з 09 00 к.ч. по 17 00  к.ч..

З собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, а також маску для дотримання карантинних вимог.

Нагадуємо, що після проходження повного курсу вакцинації, ви зможете отримати в сімейного лікаря сертифікат вакцинації, необхідний для виїзду за кордон.

Бережіть своє здоров’я ! Вакцинація –єдиний спосіб убезпечити себе від цієї небезпечної  хвороби.