Свою роботу продовжать Центри вакцинації

Дата: 30.06.2021 19:16

Фото без описуШановні жителі Хустського району, інформуємо, що цими вихідними, 3 і 4 липня, свою роботу продовжить тимчасовий Центр вакцинації  в місті Хуст. Нагадуємо, що він знаходиться за адресою: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (приміщення Хустської районної державної адміністрації, другий поверх). Графік роботи незмінний з 09.00 к.ч. до 17 00 к.ч..

Всі бажаючі вакцинуватись при собі необхідно мати паспорт і індефікаційний код, а також маску для дотримання карантинного режиму. Закликаємо всіх жителів району долучатися до імунізації, адже вакцинація-це єдиний спосіб захистити себе та своїх рідних. Здійснюватимуть щеплення  вакциною CoronaVac. Приєднуйтесь до вакцинальної кампанії. Будьте здоровими та бережіть себе!