Вітання голови райдержадміністрації з Днем 25-ї річниці Конституції України!

Дата: 28.06.2021 09:57

Фото без описуШановні земляки!

Щиро вітаю вас з державним святом - Днем Конституції України. Рівно двадцять п’ять нелегких надзвичайно відповідальних для українського народу років тому у 1996 році Верховна Рада України прийняла Основний закон країни - першу Конституцію новітньої Української держави. Затвердження Основного Закону стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави.

Прийняття Основного документу ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу жити у власній суверенній Україні. Конституція увійшла у історію держави як головний оберіг демократії, гарант незалежності і соборності України.

Дорогі земляки, щиро вітаю вас усіх з цим важливим для нашого народу святом. Нехай мир і порозуміння сприяють у подальшій розбудові нашої державності.  Бажаю вам пишатися своєю країною та пам’ятати про свої права і обов’язки. Миру вам, добра, злагоди та міцного здоров’я. Нехай в кожній родині панує тільки щастя.

Зі святом!

голова райдержадміністрації Віктор Сабадош