В Ужгороді відбувся гала-концерт Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича

Дата: 27.06.2021 21:28

Фото без опису    Біля адмінбудівлі Закарпатської ОДА, сьогодні, 27 червня, пройшов гала-концерт переможців IX Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича. Урочистий захід відбувся у рамках відзначення 25-ї річниці Конституції України та 30-ти річчя незалежності України.

З вітальним словом до гостей свята звернувся голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков. Присутнім на святковому заході був голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош.

Під час урочистого дійства гості мали можливість насолодитися виступами переможців та гостей IX Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича.