Долучайтесь до вакцинальної кампанії!

Дата: 25.06.2021 18:51

Запрошуємо мешканців Хустського району долучитися до вакцинування! Цими вихідними, 26-27 червня, у приміщенні сесійної зали Хустської районної ради буде проводитись вакцинація населення від коронавірусу COVID-19.

Всі хто бажає вакцинуватись приходьте до тимчасового Центру вакцинації  з 9 00 год к. ч. до 16 год к. ч. за адресою : вул. Карпатської Січі,21 (Хустська районна державна адміністрації, другий поверх).

Щеплюватимуть тих, хто записався в електронну чергу через портал “Дія” чи у сімейного лікаря, а також хто виявив бажання вакцинуватись. При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу  (паспорт та індефікаційний код), маску та бути здоровими.

В центрах вакцинації жителів району імунізуватимуть вакциною CoronaVac, рекомендовану ВООЗ для екстреного застосування. Після отримання двох доз щеплення можна буде отримати Міжнародний сертифікат про вакцинацію.