В районі відзначили 25-ту річницю Конституції України

Дата: 25.06.2021 15:24

Фото без опису   Сьогодні, 25 червня, в залі Закарпатського обласного театру драми і комедії м. Хуст відбулося урочисте зібрання приурочене відзначенню 25-ї річниці Конституції України за участі представників районної влади, міської ТГ, громадськості.  Розпочався святковий захід традиційно під звуки Гімну України.

Від імені голови Хустської районної державної адміністрації Віктора Сабадоша з вітальними словами до присутніх звернувся його заступник Юрій Іванчо. Також учасників заходу зі святом привітав заступник голови Хустської районної ради Михайло Станко.

Кращих працівників району з нагоди свята відзначили грамотами обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації  та районної ради.

День Конституції передусім – це свято єднання та одне із головних державних свят України. Адже, Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, тут юридично закріплені в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Перед учасниками зібрання виступили вихованці Зразкового ансамблю танцю “Хустяночка” з хореографічною композицією “Моя країна”, постановка Заслуженого працівника культури України Ірини Гнепи. Також присутні мали можливість насолодилися виступами акторів Закарпатського обласного театру драми і комедії м. Хуст.

Фото без опису