Медиків району привітали з професійним святом!

Дата: 18.06.2021 18:45

Фото без опису

Сьогодні,18 червня, в залі Закарпатського обласного театру драми і комедії міста Хуст відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника України!

Представників найнеобхіднішої та найшановнішої професії привітали голова Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош та голова Хустської районної ради Назарій Павлій. Посадовці  відзначили грамотами та подяками найкращих працівників.

У своїх виступах вони відмітили важливість професій медика у нашому суспільстві та побажали “людям в білих халатах” міцного здоров’я, витримки, добра, благополуччя та особистого щастя.

“Завдяки медичним працівникам, вашій професійності та наполегливій праці ми вистояли у боротьбі з коронавірусною інфекцією, і на сьогодні показники це доводять - ми у “зеленій зоні ”, що повертає жителів нашого району до нормально ритму життя. Велике спасибі за вашу повсякденну роботу, за те, що не жаліючи зусиль і часу ви приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаючи найцінніше, що є у людини – її здоров’я ”,- відзначив голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош.

Після урочистої частини розпочалася концертна програма.

Фото без опису