Запрошуємо жителів району зробити щеплення!

Дата: 18.06.2021 17:01

Фото без опису

Інформуємо жителів Хустського району, що 19-20 червня  працюватимуть три стаціонарні тимчасові пункти щеплення. Вони будуть розташовані за адресою:

1. смт. Міжгір’я, вул. Воз’єднання, 4;

2. м. Іршава, провулок Шевченка,9 а;

3. м. Хуст, вул. Пушкіна, 13.

Бажаючі вакцинуватись від COVID-19 можуть підходити в пункти щеплень з 08.00 до 16 00 год. к.ч..

Проводитимуть щеплення вакциною рекомендованою ВООЗ для екстреного використання, CoronaVac. Водночас жителям району, які здійснять у Центрі щеплення першу дозу вакцини від COVID-19 гарантовано резервуватиметься й друга доза вакцини. Після отримання двох доз можна буде отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

З собою необхідно мати захисну маску та документи,  що посвідчують особу (паспорт, індефікаційний код) та бути здоровими.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вакцинальної кампанії. Щеплюватимуть  не лише тих, хто зареєструвався в електронній черзі на порталі «Дія» чи у сімейного лікаря, а й усіх бажаючих. Процедуру щеплень здійснюватимуть працівники мобільних бригад за участі координатора вакцинальної кампанії.

Звертаємо вашу увагу, що імунізація – це єдиний спосіб створити єдиний колективний імунітет та безпечний спосіб подолання коронавірусу.