«Розвиток дорожньої інфраструктури – стратегічно важливий для Закарпаття», – Анатолій Полосков

Дата: 18.06.2021 09:51

Наразі триває ремонт автомобільного шляху міжнародного значення М-26 Вилок –КПП «Дяково».

Усі роботи виконуються у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Відновлення прикордонної інфраструктури для нас є важливим етапом у розбудові якісного дорожнього сполучення. Дорога М-26 з’єднує дві європейські країни - Угорщину та Румунію і відповідно два контрольно-пропускні пункти «Вилок» та «Дяково», – зазначає голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

За його словами, на частині автошляху проведуть капітальний ремонт, а іншу – відновлять у межах середнього поточного ремонту. Серед виконаних та запланованих робіт: фрезерування шару зношеного дорожнього покриття, влаштування шару основи, вирівнюючого шару та шару ЩМА.

На фото і відео – дорожні ремонтні роботи автошляху М-26 Вилок – КПП «Дяково» у с. Пийтерфолво.