Аеропорт в Ужгороді здійснює авіарейси "Ужгород – Київ"

Дата: 14.06.2021 10:07

Фото без опису    В області за підтримки Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства інфраструктури України, в Ужгородському аеропорту відновлено пасажирські авіаперевезення. Нагадуємо, що авіаційна компанія Windrose із 2 червня відновила регулярне авіасполучення зі столицею України  рейсів Київ-Ужгород-Київ.

Літаки Київ-Ужгород-Київ курсують у понеділок, середу та п’ятницю. Виліт із Києва о 9 год 20 хв із Ужгорода– о 12 год 20 хв. Політ триває близько 2 годин.

Квитки можна придбати на сайті авіакомпанії, яка здійснює рейси:

Перельоти здійснюватимуться на літаках ATR-72-600, призначених саме для регіональних перевезень. Windrose  прагне, щоб якомога більше мешканців українських міст  скористалися їхніми послугами та відкрили для себе новий варіант подорожей.