В Горінчівській територіальній громаді відкрили дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 11.06.2021 18:12

Фото без опису  Сьогодні, 11 червня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков, його перший заступник Мирослав Білецький, голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош, заступник голови Хустської райради Михайло Станко, голова Горінчівської  територіальної громади Михайло Калинич взяли участь у визначній для району події – відкритті новозбудованих амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селах Нижній Бистрий та Березово.

Посадовці привітали жителів села із нагоди відкриття, урочисто перерізали червону стрічку і оглянули новобудову.

Нова амбулаторія обслуговуватиме близько 1500 жителів гірського населеного пункту. Тут облаштований хол, кабінети сімейного лікаря, маніпуляційну, кабінет щеплень, санвузли, тощо. Загалом амбулаторія дуже простора, доступна для людей з інвалідністю. Також АЗПСМ забезпечена автомобілем.

Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок державного та районних бюджетів. На умовах співфінансування обсяг субвенції з державного бюджету становить більше 5 млн.грн.,  з районного – 665тис.грн.

Після цього, керівники області та району урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Березово. Завдяки сучасному облаштованому приміщенню мешканці села Березово зможуть отримувати якісні медичні послуги. У новій амбулаторії облаштовані кабінети для сімейних лікарів, кімнати для персоналу, палати денного стаціонару, маніпуляційна кімната, тощо. Даний медичний заклад буде обслуговувати близько 3 тис. жителів села.

Вартість об’єкту складає: субвенція з державного бюджету –  близько 6 млн. грн.,  співфінансування з районного бюджету 580 тис.грн.

“Затишна будівля, комфортні умови праці, надання якісних медичних послуг, стали доступними завдяки реалізації державної програми Президента України “Доступна медицина”. Новозбудовані амбулаторії сіл Нижній Бистрий та Березово ” – комфорт передусім не лише для жителів сіл територіальної громади, а й для медперсоналу, зазначив голова Хустської РДА Віктор Сабадош.