Шановні споживачі!

Дата: 07.06.2021 13:21

Фото без опису     За інформацією Закарпатського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» 08.06.2021 року буде здійснюватися  капітальний ремонт обладнання газорозподільної  станції “Данилово” припиненням подачі природного газу до розподільних мереж АТ «Закарпатгаз».

У зв’язку з вище викладеним з 09:00 год. к.ч. 08.06. 2021 року буде відсутнє газопостачання у наступних населених пунктах:

1. с. Драгово;

2. с. Золотарево;

3. с. Сокирниця;

4. с. Стеблівка.

Виходячи з помешкання перекрийте крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання відбудеться після завершення запланованих ремонтних робіт та перевірки газової мережі на герметичність.

Просимо надати безперешкодний доступ до об’єктів працівникам АТ «Закарпатгаз » для проведення робіт з відновлення газопостачання.

Відновлення газопостачання відбудеться за умови:

• надання працівникам АТ «Закарпатгаз » доступу до газоспоживного обладнання в помешканнях;
  • відповідності внутрішньобудинкової системи газопостачання Правилам безпеки систем газопостачання.

З повагою адміністрація  АТ «Закарпатгаз »