Анатолій Полосков: «Ділянка дороги Н-09 у Хустському районі вже повністю відремонтована»

Дата: 04.06.2021 16:23

Фото без описуГолова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков на своїй сторінці у фейсбуці опублікував відео нової дороги в с. Заболотне Хустського району.

«Це ще один приклад успішної реалізації президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» в нашій області», – йдеться у дописі.

Автошлях Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів – найдовший маршрут Закарпаття, усі 209 км якого відремонтують вже до кінця 2021 року.

«Відновлення траси, що з'єднує три найзахідніші регіони України, для нас є стратегічно важливим завданням», – підкреслив очільник краю.

За його словами, цей проєкт сприятиме розвитку транспортної логістики, туристичного та економічного потенціалу Закарпаття.