Анатолій Полосков та делегація із Закарпаття взяли участь у засіданні Палати місцевих та регіональних влад Конгресу

Дата: 03.06.2021 14:34

Фото без описуСьогодні в місті Хмельницький розпочалося засідання Палати місцевих влад Конгресу при Президентові України.

5 делегатів із Закарпаття взяли участь у обговоренні у м. Хмельницький.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков долучився до засідання у режимі відеозв’язку.

«Такий орган, як Конгрес Палати місцевих та регіональних влад, який ініціював та створив Президент України Володимир Зеленський вибудовує нові відносини між центром та владою на місцях. Вони є конструктивними, прозорими та дієвими. Це потужний майданчик для діалогів та рішень. Регіональний розвиток є пріоритетом для держави. Попереду непростий процес змін», - резюмував Анатолій Полосков.

За словами голови облдержадміністрації Закарпаття за останні шість місяців показало всій Україні свою ефективність та надійність.

«Закарпатська область - партнери з високим рівнем внутрішньої та зовнішньої комунікації всіх гілок влади. Ми міцно тримаємо високий рейтинг серед інших регіонів країни. Президент України не один раз наголошував, ми маємо фактично зв’язати Україну в економічному, інфраструктурному та гуманітарному просторах», - додав голова облдержадміністрації.