Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 08:19

Фото без опису  Дорогі діти!Шановні батьки! Щиро вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей.

Діти - це найдорожчий скарб, наше майбутнє і наша радість. Захист, турбота і виховання підростаючого покоління одне із наших найголовніших завдань. Обов’язок кожної родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Пріоритетним завжди для нас є підтримка багатодітних родин, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району.

Шановні батьки, хочу подякувати вам за вашу важку працю у вихованні підростаючого покоління. Ви, з перших хвилин життя вкладаєте свою душу у виховання юних співгромадян, намагаєтеся їх виростити достойними людьми, радісними, щасливими та здоровими. Бажаю вам терпіння, міцного здоров’я, батьківської мудрості та всіх благ.

Ви, любі діти - майбутнє нашої держави та процвітання нації. Ростіть здоровими, щасливими, добрими, талановитими,  радуйте нас своїми успіхами. Нехай роки дитинства будуть безтурботними, незабутніми та яскравими, щастя вам та удачі на життєвих дорогах.

голова райдержадміністрації Віктор Сабадош