У рамках «Великого будівництва» влаштовують нове покриття у с.Іза (відео)

Дата: 28.05.2021 13:23

Поки на Закарпатті не дощить, активно ремонтуємо дороги.

Так,  тривають роботи і на Р-21 Долина – Хуст у селі Іза у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Підрядник уже влаштовує тут основу з щебенево-піщаної суміші та знімає зношене асфальтне покриття.

Крім того, роблять фрезерування зношеного асфальтного покриття, укріплюють основу, влаштовують вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та верхній шар щебеново-мастикового асфальтобетону», - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Іза є відомим на всю Україну центром лозоплетіння. У селі також розташована єдина в країні ферма, де займаються розведенням плямистих маньчжурських оленів.

Протяжність автомобільного шляху регіонального значення Долина – Хуст по області складає 83 км і всі вони будуть відремонтовані ще у цьому році.