"Вже понад дві тисячі закарпатців зробили повторне щеплення", - Мирослав Білецький

Дата: 25.05.2021 15:17

За минулу добу 282 людини отримали другу дозу вакцини від корона вірусної інфекції.

Загалом ревакцинацію пройшли 2165 людей: 639 - були щеплені вакциною CORONAVAC , 1162 - вакциною COMIRNATY™,  364  - вакциною ASTRAZENECA.

"Найближчим часом Закарпаття повинно отримати нові поставки вакцин КОРОНАВАК,  КОМІРНАТІ  та  АСТРАЗЕНЕКА. Для кожної вакцини Міністерство охорони здоров’я визначить певну цільову групу. Детальніше про це проінформуємо трохи згодом", - зазначив перший заступник голови Закарпатської ОДА.

Крім того, найближчим часом до вакцинації планують долучити органи місцевої влади та самоврядування, судову владу, органи прокуратури, працівників санаторно-курортних закладів, працівників паливно-енергетичного комплексу регіону.