До уваги підприємств, установ, організацій та представників бізнесових кіл району!

Дата: 24.05.2021 11:31

Фото без опису   З метою напрацювання дієвих та ефективних заходів Уряду Міністерство розвитку економіки, торгівлі  та сільського господарства України розпочало опитування бізнесу щодо оновлення Експертної стратегії України на наступні 5 років.     Результати опитування мають зафіксувати основні потреби щодо міжнародних торгівельних пріоритетів на наступні 5 років та будуть враховані у плані засідань і заходів оновленої Експертної стратегії України. Хід перегляду лише розпочнеться, а консультування з бізнесом щодо її пріоритетів стане першим етапом цього процесу.

Просимо, всіх зацікавлених осіб, не зволікати та пройти опитування. Це допоможе виявити основні потреби бізнесу та стати інструментом підтримки експортноорієнтованих підприємств.

Взяти участь у опитуванні можна включно до 31 травня 2021 року за цим посиланням: