Хустщина приняла участь у арт-проєкті історичної інсталяції “Барвистий вінок Закарпаття”

Дата: 23.05.2021 17:28

Фото без опису   У неділю, 23 травня, на території Закарпатського народного музею архітектури та побуту в Ужгороді всі райони області взяли участь в  арт-проєкті історичної інсталяції «Барвистий вінок Закарпаття». Захід пройшов у рамках Всеукраїнського культурного марафону “Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє”, присвячений 30-ти річчю Незалежності України.

Відкрив дійство заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк. На відкритті виступили народні фольклорні ансамблі краю, Заслужений академічний Закарпатський народний хор, народний ансамбль “Маки” та інші колективи. Також, у програмі свята представлено мистецькі замальовки “Культурна спадщина краю очима сучасного художника”, автографіада “Літературна алея” та дегустація крафтових продуктів та народних страв.

Голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош, голова Хустської районної ради Назарій Павлій, разом зі заступниками голови Хустської РДА Юрієм Іванчом, Степаном Бобиком та керівником апарату Хустської райдержадміністрації Віталіною Петровською також взяли участь у святі.

Хустський район представив на виставці вироби із лозоплетіння, вишивку та ткацтво, різьба по дереву, ковані вироби, ляльки-мотанки та авторські роботи ляльок із кукурудзяних обгорток. Родзинкою нашого району також стала кована арка у вигляді віночка, яка була прикрашена квітами. Всі охочі залюбки фотографувались біля неї. Народні умільці демонстрували свої вироби, а розважали гостей народний аматорський фольклорний колектив «Селиська співанка», керівник Тетяна Федурця.

Такий захід вкотре нагадує нам, про культурні традиції нашого краю, побут та неповторну творчість кожного району нашої області.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису