Мирослав Білецький та Іштван Петрушка отримали почесні відзнаки командування військ оперативного командування «Захід»

Дата: 21.05.2021 08:17

Фото без описуПершому заступнику голови Закарпатської ОДА Мирославу Білецькому та заступнику голови облдержадміністрації сьогодні  на другій сесії Закарпатської облради вручили почесні відзнаки командувача військ оперативного командування "Захід".

ЇЇ вручають за сприяння та великий вклад у розвиток Збройних сил України та допомогу військовослужбовцям.

Протягом двох років на території Закарпатської області, а саме в місті Берегово та Хуст, за спільної ініціативи Командувача військами оперативного командування "Захід" та обласної влади були встановлені меморіальні знаки Малого державного Гербу України.

Саме із цієї нагоди та ініціативи встановлення меморіалів, до 6-ої річниці створення оперативного командування "Захід" були вручені відзнаки.

Вітаємо керівництво Закарпатської обласної державної адміністрації з цим визнанням!