У свято вишиванки – держслужбовці в українському вбранні

Дата: 20.05.2021 14:07

Для працівників Хустської райдержадміністрації та Хустської районної ради стало доброю традицією відзначати День вишиванки. Сьогодні, голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош та заступник голови Хустської районної ради Михайло Станко спільно з очолюваними  ними  колективами одягнули  українські вбрання - вишиванки.

Вишиті сукні та сорочки, в які одягнені працівники, були різними:  придбані в магазинах, передані від бабусь, дідусів, пошиті власноруч. Проте, кожна з них була особливою, адже робила їх власників красивими та вишуканими. Сьогодні, на згадку про свято, було зроблено чимало колективних та особистих фото, і не обійшлося без щорічної світлини біля адмінбудівлі.

„В українській вишиванці багато цікавих та характерних ознак, символічних деталей, які символізують  традиції нашого народу. Одягнувши її, кожен українець проявляє свої національні цінності,  показуючи цим самим свою культурну освіченість”, - зауважив голова райдержадміністрації Віктор Сабадош.