Шановні сімейні лікарі Хустського району!

Дата: 19.05.2021 15:18

Фото без опису   19 травня ви відзначаєте Всесвітній день сімейного лікаря. З нагоди професійного свята, прийміть найщиріші вітання. Хочеться зауважити, що найперше, до кого звертаються жителі нашого району по допомогу – це сімейні лікарі, адже  сімейна медицина - єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожної родини.

Сьогодні, під час пандемії у боротьбі з коронавірусною інфекцією, роль сімейного лікаря важко переоцінити.  Ви на постійному зв’язку із своїми пацієнтами, відповідаєте на їх численні побоювання, особливу увагу приділяєте кожному, хто звернувся до вас по медичну допомогу.

З нагоди професійного свята, щиро дякую всім фахівцям, які працюють в галузі сімейної медицини, за вашу важку та клопітку роботу. Сімейного вам благополуччя, міцного здоров’я, щастя, добробуту, натхнення, професійного розвитку та вдячних пацієнтів.

голова райдержадміністрації Віктор Сабадош