Увага! Мешканців та гостей Закарпаття попереджають про здійснення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту

Дата: 19.05.2021 10:17

Фото без опису   У четвер, 20 травня 2021 року, з 11:30 до 13:30 год. в області буде здійснюватися комплексна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці).

Про це повідомляє Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Управління звертається до усіх мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі та через гучномовці, розмішені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку га ін.), а також сигнали електросирен, розмішених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.