Анатолій Полосков: 15 травня розпочався національний відбір до збірної Warrior Games: Team Ukraine

Дата: 16.05.2021 20:02

15 травня 2021 розпочався національний відбір до збірної Warrior Games: Team Ukraine.

Це спортивні змагання серед ветеранів та військовослужбовців, які отримали травми, поранення, захворювання в результаті виконання службових обов’язків в зоні бойових дій.

Серед інших у відборі брали участь ветерани з Закарпаття, які обгрунтовано ввжаються одними з найсильніших у країні.

Тож хочу повідомити чудову новину. Наші хлопці у безкомпромісній боротьбі серед кращих з кращих здобули такі бажані для всіх нас медалі.

Тож вітаємо:

Рустама Росула з третів місцем у штовханні ядра,другим місцем у ручному волосипеді татреті місцем у стрільбі із лука.

Артура Смирнова з дргим місцем у штовханні ядра.

Дмитроа Чабаненка з другим місцем у бігу на 400 метрів та другим місцем у бігу на 1500 метрів.

За результатами відбору наші хлопці мають можливість потрапити до 40 кращих учасників збірної України, які представлять нашу країну на міжнародних змаганнях в Орландо, США. Змагання пройдуть вже цієї осені.

Щиро вітаю бійців від усього Закарпаття з цим досягненням! Ми пишаємося Вами!

Слава Україні - Героям Слава !