В районі відбувся фестиваль «Феєрія танцю» - 2021

Дата: 16.05.2021 17:07

Фото без опису 16 травня, у будинку культури Іршавської міської територіальної громади Хустського району відбувся дитячо-юнацький фестиваль з хореографії «Феєрія танцю - 2021». Цей фестиваль є наймасовішим за кількістю учасників захід, який щорічно проходить в Іршаві.

Учасників танцювального заходу привітав заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації  Ігор Шинкарюк, голова Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош та голова Іршавської міської ТГ Віктор Симканинець.

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк нагородив керівників колективів та організаторів заходу почесними  грамотами та подяками облдержадміністрації. Також відзначено спільними грамотами Хустської райдержадміністрації та Хустської районної ради керівників колективів, їх вручив Віктор Сабадош.

Приємним є той факт, що рівень майстерності учасників заходу з кожним роком зростає, а це вкотре доводить, високий рівень  підготовки колективів.

По завершенню фестивалю учасників відзначать дипломами за участь, а також пам’ятними статуетками і медалями.